Blue Flower

Turysto lub rowerzysto marzą ci się ciekawe akcesoria sportowe na twoje wyprawy, zapraszamy więc do zapoznania się z listą obejmującą ciekawe i przydatne gadżety turystyczne, dla każdego i na każdą kieszeń.

Gadżety dla rowerzysty

Jeśli lubisz dalekie trasy to są akcesoria sportowe, które są dla ciebie niezbędne. Jednym z nich jest pojemna, wykonana z grubego i nieprzemakalnego materiału sakwa rowerowa. Zmieścisz tam wszystkie niezbędne w trasie przedmioty w tym wszystkie inne gadżety turystyczne oraz prowiant i picie, dzięki czemu nie braknie ci sił. Sakwa zdecydowanie cię odciąży, ponieważ nie będziesz musiał dźwigać tego wszystkiego na swoich własnych plecach.

Do sakwy zapakujesz drogi rowerzysto niezbędne ci akcesoria sportowe, czyli np. łańcuch z blokadą lub elektroniczny zamek do roweru połączony z głośnym alarmem o przenikliwym dźwięku. Twój rower będzie bezpieczny jak nigdy. Interesujące gadżety turystyczne to te przeznaczone dla osób, które chcą schudnąć. Mowa tutaj mianowicie o liczniku rowerowym lub uchwycie na telefon.

Licznik zmierzy ile kilometrów i z jaką prędkością przejechaliśmy oraz przeliczy to na ilość spalonych kalorii. Ci którzy zamiast licznika wolą aplikację w telefonie powinni się natomiast zaopatrzyć w uchwyt mocowany do ramy.  

Gadżety turystyczne

Również ty możesz znaleźć dla siebie liczne gadżety turystyczne. Wszyscy ci, którym zdarza się wędrować daleko i długo, a przynajmniej na tyle długo że zaskakuje ich noc z całą pewnością docenią akcesoria sportowe w postaci latarek LED. Najprostsza opcja to oczywiście zwykła latarka do ręki, ale dla tych którzy ręce wolą mieć wolne znakomicie nada się czołówka, mocowana na głowie za pomocą wygodnej taśmy.

Fani policji z kolei powinni się zapatrzyć w inspirowaną policyjnym sprzętem latarkę cree. Czasem podczas długiej wędrówki złapie nas zmęczenie. Nie każdy lubi siedzieć na ziemi czy kocu. W takiej sytuacji zdecydowanie sprawdzą się gadżety turystyczne w postaci rozkładanych krzeseł, wykonanych z bardzo lekkich materiałów. Docenią je również wędkarze.  Artykułu i akcesoria turystyczne znajdziesz w sklepie: NaPrzelaj.com.pl