Blue Flower

Wkładki laktacyjne włożone do biustonosza stają się nieraz koniecznością. Nieraz kobiety po prostu muszą z nich korzystać, aby zabezpieczyć bluzkę przed zniszczeniem w momencie ,gdy karmią piersią. Takie wkładki wielorazowe dla kobiet będą w stanie wchłonąć mleko, które w niektórych sytuacjach wydobywa się samoistnie z piersi kobiet.

Co dają wkładki laktacyjne?

Dzięki temu, że pod biustonoszem będą znajdowały się takie wkładki, można będzie uchronić się przed nieestetycznymi plamami na bluzce lub innym ubraniu, które kobieta ma na sobie. Inne zadania wkładek laktacyjnych to ochrona karmiących piersi przed nadmiernym ciepłem lub zimnem oraz przed dużymi wahaniami temperatury. Jest to ważne, aby piersi nie były ani przegrzewane ani zbytnio nastawione na działanie zimna. Mogłoby to mieć negatywne konsekwencje dla ich kondycji.

Podrażnienia brodawek

Wkładki pozwalają także na łagodzenie podrażnień brodawek. Ponadto chronią okolice piersi przed namnażającymi się bakteriami, co ma bardzo duże znaczenie. W końcu każda mama chce, aby dziecko miało dostęp do idealne miejsca, z którego będzie mogło jeść pokarm. A tylko piersi zdrowe i pozbawione zanieczyszczeń takie właśnie będą. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiednie wkładki. Dzięki temu na pewno zapewnią one wyjątkowy komfort każdej kobiecie, z czego można będzie się odpowiednio cieszyć.