Blue Flower

Jeśli jesteś w trakcie remontu łazienki lub jej projektowania, trzeba na tym etapie rozważyć wybór wanny lub prysznica. Musisz wziąć pod uwagę ograniczającą Cię przestrzeń i budżet, ale i potrzeby prezentowane przez domowników. Skonsultuj je dobrze i do dzieła! Jednym z elementów, które mogą Ci się przydać, są parawany szklane, pozwalające na oddzielenie części kąpielowej od reszty łazienki.

Dzięki temu możesz zarówno wydzielić w wannie przestrzeń na branie prysznica, jak i zorganizować zupełnie osobny prysznic bez brodzika. Takie rozwiązania sprawdzają się w najnowszych aranżacjach i są niezwykle popularne.

Hartowane szkło do zadań specjalnych

Parawany ze szkła wykonane są ze specjalnego materiału hartowanego, dzięki któremu Ty i Twoja rodzina będziecie mogli bezpiecznie korzystać z prysznica czy kąpieli w wannie. Z pewnością jest to dobra informacja dla osób, które stronią od wybierania szkła w przestrzeni domowej, ze względu na obecność dzieci lub starszych osób. Specjalnie przystosowane parawany są antykorozyjne i mają służyć przez długie lata.

Można je bezpiecznie użytkować i czyścić, oczywiście z zachowaniem podstawowych zasad dotyczących użycia. To dotyczy wszystkich sprzętów - jeśli będziesz to robił niezgodnie z przeznaczeniem, może się różnie skończyć.Parawany szklane

Wanna czy prysznic? Twoja nowa łazienka

Najwyższa pora, aby podjąć decyzję, jaką formę kąpieli będziecie stosować. Parawany szklane mogą pełnić funkcję drzwiczek na wannie - chroniąc przed zachlapaniem resztę łazienki. Drzwi nawannowe - jednoczęściowe lub dwuczęściowe - to doskonałe uzupełnienie standardowej wanny. Możesz jednak zastanowić się nad innym rozwiązaniem. Jeśli dysponujesz częścią łazienki, która może służyć za część kąpielową, zrób z niej prysznic bez brodzika.

Możesz tam dodatkowo zamontować siedzisko lub je wymurować. Świetnym udogodnieniem będą też na stałe zamocowane półki na kosmetyki. Całość obudujesz przezroczystym, funkcjonalnym i pięknym materiałem - posłużą Ci do tego specjalne parawany ze szkła.