Blue Flower

Wózek mima xari sport

Wybór odpowiedniego wózka dla dziecka nie na należy do najprostszych zadań. Wózek musi być bowiem wygodny i bezpieczny dla dziecka, a do tego powinien być łatwy w obsłudze dla rodzica. Na szczęście istnieją na rynku sprawdzone konstrukcje, które wyróżniają się także innymi cechami na tle konkurencji. Wózek mima xari sport to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy posiadają już nieco większe dzieci. Model ten łączy bowiem ze sobą niepowtarzalny styl i elegancję wraz z nieco bardziej sportowym wyglądem. Wózek mima xari sport został tak zaprojektowany, by jego siedzisko zapewniało najwyższej jakości komfort dziecku, które w nim podróżuje. Seria mima xari znana jest z eleganckiego wyglądu, który przypasuje wielu rodzicom. 

Wózek mima xari sport od narodzin

Model mima xari sport odróżnia się od poprzednika tym, że nie posiada ukrytej gondoli w siedzisku, dzięki czemu za pomocą dodatkowej gondoli można użytkować ten produkt od narodzin dziecka. Uniwersalne mocowanie gondoli pozwala ją również mocować na innych stelażach wózków z serii mima xari. Tak samo jak w oryginalnym siedzisku xari, również xari sport posiada możliwość skierowania zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Oprócz tego siedzisko może być rozłożone do trzech różnych pozycji na dwóch wysokościach, co maksymalnie pomaga zachować komfort podczas jazdy. 

Najważniejsze zalety wózka mima xari sport

Wózek mima xari sport posiada również specjalną budkę, która skutecznie chroni dziecko przed słońcem, a dodatkowo posiada okienko, przez które dziecko może obserwować, co się dzieje na zewnątrz. Model mima xari sport bardzo łatwo się składa, dzięki czemu jego transport jest bardzo przystępny. Regulowana rączka obita skóra zapewnia rodzicom wysoki komfort podczas kierowania tym wózkiem na spacerach. 

Aby móc swobodnie przetrzymywać najważniejsze rzeczy mima xari sport został wyposażony w specjalny worek ze ściągaczem, który wbudowano w tylny kosz. Wózek posiada także zatrzask blokujący po złożeniu, dzięki czemu mamy pewność, że wózek się samoistnie nie otworzy w trakcie transportu. Zastosowanie 5-puntkowych pasów oraz regulowanego podnóżka zapewnia dziecku maksymalne bezpieczeństwo, oraz komfort w trakcie spacerów.