Blue Flower

laser frakcyjny

Dzięki ciągłemu rozwojowi techniki coraz więcej technologii zarezerwowanych do tej pory dla wielkiej nauki wkracza także w nasze codzienne życie. Innowacje pojawiają się w również na rynku urządzeń kosmetycznych, dzięki czemu nasz salon wyposażyć możemy w urządzenie kosmetyczne o jakim jeszcze do niedawna nawet nam się nie śniło. Wybierając sprzęty kosmetyczne do naszego salonu warto kierować się popytem i zapotrzebowaniem na dane usługi w tym rejonie. Niektóre urządzenia kosmetyczne są bowiem dość drogie i nie zawsze zasadne z finansowego punktu widzenia jest wydawanie na nie pieniędzy.

Fale radiowe w służbie urody - urządzenia kosmetyczne RF mikroigłowy

Na rynku dostępnych jest wiele zabiegów liftingujących, niektóre z nich są bardzo inwazyjne, inne mniej. Urządzenia kosmetyczne znane pod nazwą radiofrekwencji mikroigłowej należą do najskuteczniejszych urządzeń do liftingu. Co ważne jest to lifting całkowicie bezinwazyjny. Urządzenie kosmetyczne do mikroigłowej RF służyć więc może do likwidacji zmarszczek, ujędrniania skóry czy poprawy owalu oraz kolorytu skóry. Zaobserwowano również jego skuteczność w procesie redukcji rozstępów oraz blizn. Koszt takiego urządzenia to około 35000 złotych, nie jest to więc mały wydatek, klienci jednak coraz częściej szukają alternatyw dla klasycznego, bardziej inwazyjnego liftingu. Z tego powodu jest to urządzenie kosmetyczne, którego zakup warto rozważyć.

Czy można wykorzystywać prąd do zabiegów w salonie kosmetycznym?

W tym pytanie nie chodzi oczywiście o zasilanie urządzeń prądem, co jest kwestią całkowicie normalną. Chodzi o wykorzystanie prądu jako narzędzia w samym zabiegu. Odpowiedz brzmi - tak, można. Służy do tego urządzenie kosmetyczne działające na zasadzie termolizy. W zabiegu tym wykorzystywane są prądy o niskim natężeniu oraz wysokiej częstotliwości. Urządzenie kosmetyczne działające w oparciu o proces termolizy może zostać wykorzystane do eliminowania przebarwień i rozszerzonych naczynek. Co ważne jest to zabieg bezbolesny oraz bardzo szybki. Urządzenie kosmetyczne wykorzystujące termolizę uchodzi również za bardzo skuteczne. Ceny takich urządzeń zaczynają się do 13500 złotych. Nie jest to więc bardzo duży koszt. A popyt na tego typu usługę powinien być dość duży.